Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,

prodej v našem internetovém obchodě se řídí obchodními podmínkami, které si můžete otevřít, nebo stáhnout pomocí odkazů níže. Součástí podmínek je reklamační řád. Nejdůležitější informace naleznete níže na této stránce, přesto Vám doporučujeme si obchodní podmínky přečíst.

Obchodní podmínky platné od 12. 2. 2012

Obchodní podmínky ve formátu PDF

Obchodní podmínky ve formátu DOC

Vybrané informace z obchodních podmínek

Vrácení zboží do 14 dnů a shoda s kupní smlouvou

Občanský zákoník zakládá obchodníkům povinnost dát zákazníkovi možnost do 14 dnů vrátit zboží, jehož koupě byla uskutečněna pomocí prostředků komunikace na dálku (internetem).

Tuto možnost našim zákazníkům poskytujeme za následujících podmínek:

1) Zboží kupující musí vrátit včetně originálního obalu a se všemi součástmi.

2) Zákazník má právo si zboží rozbalit a vyzkoušet, zda mu vyhovuje, avšak zboží nesmí nést známky používání, nebo poškození.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů se nevztahuje na zboží:

1) Které bylo upraveno dle potřeb zákazníka.

2) Které je prodáváno jako bazarové. Takové zboží je vždy jasně označeno.

Vrácené zboží, které výše uvedené podmínky splňovat nebude, si vyhrazujeme právo odmítnout, nebo případně tyto nedostatky zohlednit na vrácené částce.

Prodávající vrátí kupujícímu zaplacenou částku, a to i včetně nákladů na přepravu, pokud bylo vráceno všechno zboží z dané objednávky. Doprava zboží zpět od kupujícího k prodávajícímu je hrazena kupujícím. Peníze za zboží vrátí prodávající buď převodem na bankovní účet, případně pomocí poštovní poukázky C, podle požadavku kupujícího.

V případě, že námi dodané zboží chcete vrátit, zabalte ho a zašlete (nebo po domluvě osobně doručte) na adresu Jakeš Patrik, Dobrovského 30; 170 00 Praha 7 - Bubeneč

. Jsou možné dva postupy:

A) Přihlásíte se do svého zákaznického účtu a v historii objednávek vytvoříte vratku konkrétního zboží z předchozí objednávky. Do balíku pak stačí jen vložit lístek s číslem vratky, číslem objednávky a číslem účtu, na který chcete obdržet pěníze zpět. Balík poté odešlete na výše uvedenou adresu.

B) Nebo ke zboží přiložíte: originál nebo kopii faktury a průvodní dopis. V dopisu uveďte, že si přejete zboží vrátit ve 14 denní lhůtě a způsob jakým Vám máme zaslat zpět peníze. Můžete použít náš vyplnitelný vzor (pro Word 2007 a vyšší).

O přijetí vraceného zboží zákazníka informujeme zpravidla e-mailem. Na vyřízení a vrácení peněz si vyhrazujeme 30 dnů.

Zboží lze vrátit až do 6 měsíců a požadovat vrácení peněz, pokud se do 6 měsíců od koupě projeví tzv. rozpor s kupní smlouvou podle § 616 Občanského zákoníku.

Podrobné podmínky odstoupení jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách.

Reklamace

Zákonná záruka na námi prodávané nové zboží je 2 roky od zakoupení. Na zboží, které je prodáváno pod označením bazarové se tato záruka nevztahuje. Na bazarové zboží je záruční doba v souladu se zákonem zkrácena na 1 rok.

V případě, že je námi dodané zboží vadné a chcete ho reklamovat, zašlete ho (nebo po domluvě osobně doručte) na adresu Jakeš Patrik, U Nové silnice 3317, 580 01 Havlíčkův Brod. Ke zboží přiložte: kopii faktury a průvodní dopis (v něm uveďte popis reklamované závady a kontakt na Vás). Můžete použít náš vyplnitelný vzor (pro Word 2007 a vyšší).

O přijetí reklamace a jejím dalším průběhu zákazníka informujeme zpravidla e-mailem. Na vyřízení reklamace si vyhrazujeme 30 dnů.

Podrobné podmínky reklamací jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách.